Sieci teleinformatyczne

Od początku działalności naszej firmy specjalizujemy się w projektowaniu i wykonawstwie sieci komputerowych.
Jesteśmy na tyle elastyczni, że traktujemy każdego klienta indywidualnie.
W zależności od Państwa potrzeb proponujemy wykonanie okablowania strukturalnego  lub wykorzystanie sieci bezprzewodowych. Dostarczymy, zainstalujemy i skonfigurujemy odpowiedni sprzęt tak, aby mogli Państwo komfortowo korzystać z dobrodziejstw sieci.
Jednorazowa inwestycja w wykonanie sieci zaowocuje znacznym wzrostem wydajności pracy w Państwa przedsiębiorstwie. Współdzielenie dysków, plików, drukarek, możliwość podłączenia wszystkich komputerów do sieci Internet to niewątpliwe atuty, bez których nowoczesna firma po prostu nie może funkcjonować i być konkurencyjna na rynku.
Przy okazji wykonywania sieci komputerowych oferujemy Państwu zaprojektowanie i instalację okablowania telefonicznego, oraz utworzenie wyseparowanej i chronionej, a dedykowanej pod komputery sieci elektrycznej.

Takie rozwiązanie łączy w sobie funkcjonalność i estetykę. Przy każdym zestawie komputerowym, w najbardziej optymalnym miejscu podłączycie się Państwo do gniazdka sieciowego, telefonicznego i elektrycznego. Zniknie jakże częsty problem z walającymi się po podłodze kabelkami i przedłużaczami.

Swobodny dostęp do nieograniczonych zasobów informacji zgromadzonych w Internecie jest nieodzowny w dzisiejszej pracy każdego przedsiębiorstwa. Możliwość komunikacji poprzez pocztę elektroniczną pozwala na zmniejszenie kosztów rachunków telefonicznych oraz poprawia jakość usług. Umieszczenie własnej witryny internetowej jest bardzo skuteczną formą reklamy, a także pomaga w budowie marki i uzyskaniu prestiżu. Przeglądanie zasobów sieci Web stwarza możliwość szybkiego odnalezienia potrzebnych informacji, poszerzenia wiedzy personelu, obserwację poczynań konkurencji.

Enterprise IT Technology pomoże Państwu w przyłączeniu się do Globalnej Sieci. Uwzględniając Państwa potrzeby i wymogi, biorąc jednocześnie pod uwagę możliwości techniczne i finansowe zaproponujemy Państwu optymalne rozwiązanie. Oferujemy kompleksowe usługi w tej materii, począwszy od wyboru dostawcy Internetu (ISP), poprzez załatwienie niezbędnych formalności, dostarczenie odpowiedniego sprzętu, na skonfigurowaniu urzadzeń Państwa systemu informatycznego skończywszy.

Nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia, a także rzetelną wiedzę i praktykę.
Ponieważ każda firma jest wyjątkowa, do każdego przedsięwzięcia podchodzimy indywidualnie.

Aby sprostać Państwa oczekiwaniom jesteśmy gotowi spotkać się w Państwa siedzibie, wysłuchać Waszych potrzeb i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie.
Kolejnym krokiem będzie przedstawienie Państwu projektu wykonania instalacji, oraz kosztorysu ofertowego